DAS Porady Prawne tel: 600 039 138

"Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności", dlatego ważne jest, aby w gąszczu przepisów, kodeksów i rozporządzeń umieć się poruszać.
Pracodawca nie wypłacił należnego Ci wynagrodzenia, poślizgnąłeś się na nie odśnieżonym chodniku i złamałeś rękę, zatrzymała Cię Policja i nie wiesz za co chcą Cię ukarać, otrzymałeś od Ubezpieczalni pismo z odmową wypłaty odszkodowania za zalane przez sąsiada mieszkanie i nie wiesz jak na nie zareagować ? - To częste sytuacje z życia każdego z nas.
Wiemy zazwyczaj, że mamy „jakieś” prawa, ale często potrzebujemy dodatkowej pomocy, aby precyzyjnie je określić i później wyegzekwować. I właśnie wtedy DAS zapewnia swoim klientom nielimitowane ilościowo porady prawne. Czy są to roszczenia odszkodowawcze, spory umowne, czy też musisz bronić się przed niesłusznymi, Twoim zdaniem, zarzutami, zawsze otrzymasz profesjonalne wsparcie prawnicze. W najnowszych produktach Ochrony Prawnej DAS, porady prawne mogą dotyczyć wszystkich Twoich wątpliwości, również problematyki spoza zakresu ubezpieczenia. Pytania muszą dotyczyć jedynie przedmiotu ubezpieczenia, to znaczy albo ubezpieczenia sfery prywatnej życia albo ubezpieczenia działalności gospodarczej.
Jeżeli masz problem możesz natychmiast skontaktować się z prawnikiem i otrzymać fachowe wyjaśnienie swojej sytuacji prawnej. Na pomoc w zakresie doradztwa prawnego możesz również liczyć wtedy, gdy masz tylko wątpliwość co powinieneś zrobić , aby uniknąć kłopotów. To nieoceniona pomoc w codziennym życiu, pełnym "pułapek prawnych".
Misją DAS jest działanie w trosce o Twoje prawa. W ramach umowy ubezpieczenia masz prawo do tego, aby zadzwonić i zapytać. Otrzymasz odpowiedź, dzięki której będziesz miał pewność, że to co robisz nie zagraża Twojemu bezpieczeństwu prawnemu.
Prawnicy DAS czekają na Twój telefon.

Zamów rozmowę z Doradcą (tutaj).

Szczegółowy zakres ubezpieczenia zawarty jest w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia "Ochrona Prawna dla Firm i Przedstawicieli Wolnych Zawodów" oraz „Ochrona Prawna w Życiu Prywatnym”.

DAS CENNIK - ŻYCIE PRYW.

PODAJ DANE DO OFERTY
FORMA ZATRUDNIENIA

WARIANT OCHRONY

Rodzaj i liczba pojazdów
 
 
 
 
Nieruchomość
Własność:
Zgoda na ofertę:

DAS CENNIK - FIRMA

PODAJ DANE DO OFERTY
Liczba pracowników

Obroty w skali roku

Rodzaj i liczba pojazdów
 
 
 
 
Nieruchomość
Własność:
Zgoda na ofertę:

ZAMÓW ROZMOWĘ

Podaj dane do kontaktu
Proponowana data
 
Godzina:

Created by Filip Patyk 

                              

Zasady korzystania ze strony das.info.pl