DAS Cennik ubezpieczeń ochrony prawnej. 600 039 138

Szanowni Państwo,

    Oddaję w Wasze ręce proste narzędzie, dzięki któremu szybko i bezpiecznie otrzymacie na swojego maila wstępną ofertę zakresu ubezpieczenia DAS, wraz z kalkulacją składki oraz informacją o formach i zasadach płatności za ochronę prawną.

    Proszę o wypełnienie tych sekcji, które są w gesti Państwa zainteresowania. Po lewej znajdziecie Formularz Cennikowy dotyczący ochrony życia prywatnego i pojazdów prywatnych. Po prawej znajduje się Formularz dotyczący ochrony DAS w prowadzeniu działalności gospodarczej, działalności rolniczej oraz ochrony dla pojazdów firmowych.

    Po otrzymaniu od Państwa zapytania zostanie przygotowana indywidualna oferta i w ciągu maksymalnie 24 godzin prześlemy ją do Państwa na podany adres mailowy.

     Jeżeli wolicie Państwo porozmawiać osobiście lub macie jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu bezpośredniego ze mną. Proszę dzwońcie:

600 039 138

    Wysyłając zapytanie wyrażacie Państwo zgodę na otrzymanie informacji handlowej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U.z 2019. poz 123 z późn. zm.) przez Przedstawiciela DAS Andrzeja Patyk.

DAS CENNIK - ŻYCIE PRYW.

PODAJ DANE DO OFERTY
FORMA ZATRUDNIENIA

WARIANT OCHRONY

Rodzaj i liczba pojazdów
 
 
 
 
Nieruchomość
Własność:
Zgoda na ofertę:

DAS CENNIK - FIRMA

PODAJ DANE DO OFERTY
Liczba pracowników

Obroty w skali roku

Rodzaj i liczba pojazdów
 
 
 
 
Nieruchomość
Własność:
Zgoda na ofertę:

Created by Filip Patyk 

                              

Zasady korzystania ze strony das.info.pl